Bateri Davul Kursu

Anasayfa / Bateri Davul Kursu

Bateri Davul Kursu

İki vurayım stres atayım diye düşünüyorsanız, ne yazık ki enstrüman çalmayla ilgili biraz bilgi eksiğiniz var demektir. Hemen giderelim; 
 
Şöyle ki enstrüman çalmak bir disiplin ve çalışma işidir. Çoğunlukla Davul diye tabir edilen bateri görünüşte sopalarla gönlünüzce vurduğunuz bir enstrüman gibi gözükse de, son derece detaylı ve çalışma isteyen bir enstrümandır. Teknik çalışmaları bir yana iki elinizi ve iki ayağınızı senkronize bir şekilde kullanabilmeniz gerekir. Ancak gözünüz hemen korkmasın. Sadece genel bir yargıyı kırmak istedik. 
 
Gelelim diğer konulara, bateri tür ne olursa olsun hemen hemen her orkestraya girmiştir. Özellikle rock müziğin vaz geçilmezidir. Eski rock’çılardan kim kaldı bilinmez ama, kim kaldıysa hala kulaklarında baterinin coşkulu sesi kaldığına eminiz.  
 
Bateri çalmak için öncelikle iyi ritim duygunuz olması gerekir. Olmadığını düşünüyorsanız üzülmeyin. Çünkü aynı zamanda bateri ritim kulağı geliştirmek için de kullanılır. Hiç ritim kulağınız olmadığını düşünüyorsanız hemen bateri kurslarına başlamanızı tavsiye ederiz. 
 
Tüm derslerimiz gibi haftada bir saat özel ders şeklinde dersler işlenir. Bateri derslerinde zaten çok kişi olamayacağını düşünebilirsiniz, yine de belirtelim. Bizden duymuş olmayın ama, grup dersleri sadece vakit ve para kaybıdır. Sınıf derslerindense özel dersleri mutlaka tercih edin. 
 
Punta Sanat Müzik Okulundaki tüm öğretmen arkadaşlarımız alanlarında uzmanlardır. İstediğiniz tüm soruları sorabilirsiniz ve anında yanıt alabilirsiniz.  
 
İlk derslerimiz ücretsizdir.  
 
Ders saatleriniz dışında Bateri çalışmalarınızı kurs merkezimizde yapabilirsiniz.  
 
Bünyemizde oluşturduğumuz müzik gruplarına dahil olabilir, müziğinizi grup eşliğinde yapabilirsiniz. 

 

Punta Müzik Akademi

Bİz çocuklarımıza ailelerinden ve sosyal çevrenin baskılarından uzaklaşıp burda kendileri gibi müzikle ilgilenen ve aslında bizden çok birbirlerinden ders alabilecekleri bir çevre edinmelerini sağlıyoruz... devamı için

Adresimiz

323 Sk. No:15 Daire:2 Kılıçreis Mah. Üçyol/Konak /İZMİR

0507 320 63 47
0507 320 63 47
© 2019 Punta Sanat Akademi. Tüm Hakları Saklıdır.