Konservatuara Hazırlık

Anasayfa / Konservatuara Hazırlık

Konservatuara Hazırlık

Herhalde bu konu en hassas olduğumuz konudur. Çünkü öğrenciden hem parasını hemde vaktini almanın ne kadar büyük bir sorumluluk olduğunun farkındayız. Bu yüzden müzik okullarına hazırlık dersi öncesi 
mutlaka işitme testi yapılması gerekir. Öğrencide hazırlandığı takdirde kazanma ihtimali görülmezse bu açık yüreklilikle öğrenciye ifade edilmeli, boş yere umut tacirliği yapılmamalıdır. 
Öğrenci işitme testinde dersler için uygun görüldüğünde, ders planı tamamen öğrenciye göre hazırlanır. Hedef bellidir ve en verimli şekilde nasıl hedefe ulaşılırsa ders o şekilde işlenir. 
Bundan dolayı derslerde bir çok metod farklılığı olur.  
Öğrencinin seviyesi belirlendikten sonra hedef okul veya okullar seçilir. Bu konuda öğrenci bilinçli değilse bilinçlendirilir ve gerekli bilgi kendisine verilir. Ayrıca alternatif olarak 
izleyebileceği diğer yollar anlatılır, tercih öğrenciye kalır. Her okulun kendi sınav sistemi olduğundan, hedef okul seçmek oldukça önemlidir. 
 
İlk derslerimiz ücretsizdir.  
 
Ders saatleriniz dışında çalışmalarınızı kurs merkezimizde yapabilirsiniz.  
 
Bünyemizde oluşturduğumuz müzik gruplarına dahil olabilir, müziğinizi grup eşliğinde yapabilirsiniz. 
 
Bizi tercih etmenizi sağlamak için yaptığımız tek şey eğitim kalitemizi yüksekte tutmaktır.  
 
Unutmayın ki hayatınıza katabileceğiniz tüm renkler değerlidir. Enstrüman çalmak, renkler arasında en güzellerinden biridir. Şimdiden müzik hayatınızda başarılar dileriz. 
 
Detaylı bilgi edinmek isterseniz bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Şimdiden ve müzik hayatınızda başarılar dileriz. 

 

Punta Müzik Akademi

Bİz çocuklarımıza ailelerinden ve sosyal çevrenin baskılarından uzaklaşıp burda kendileri gibi müzikle ilgilenen ve aslında bizden çok birbirlerinden ders alabilecekleri bir çevre edinmelerini sağlıyoruz... devamı için

Adresimiz

323 Sk. No:15 Daire:2 Kılıçreis Mah. Üçyol/Konak /İZMİR

0507 320 63 47
0507 320 63 47
© 2019 Punta Sanat Akademi. Tüm Hakları Saklıdır.