Piyano Kursu

Anasayfa / Piyano Kursu

Piyano Kursu

Piyano bilindiği üzere batı müziğinin temel taşıdır. Hem estetiği ile hem sesi ile insanı büyüleyen bir güzelliği vardır. Gerçi her enstrüman bizim için evlat gibidir ama, piyanonun ayrı bir yeri olduğunu inkar edemeyiz.  
 
Gelelim bu güzel enstrümanla ilgili bilgilere. Dokuz yaşına kadar zorunlu enstrümandır piyano. Tüm modern eğitim sistemine sahip ülkelerin okullarında olduğu gibi, aslında tüm çocuklarımızın piyano eğitimi almaları gerekir. İşitme yeteneklerinin gelişimi için piyano temel teşkil eder.  
 
Dokuz yaşına kadar piyano haricindeki enstrümanlar tercih edilmemelidir. Eğer çocuğunuz başka bir enstrüman konusunda inatçıysa piyano + diğer enstrüman şeklinde olmalıdır. Yani piyano olmazsa olmazdır. 
 
Bunun sebeplerini açıklayarak vaktinizi çalmak istemem, detaylı bilgi için istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Ancak piyanonun ne derece önemli olduğu konusunda size fikir vermiştir. 
 
Piyano kurslarımız tüm derslerimiz gibi haftada bir saat özel ders şeklinde işlenir. Dersler kesinlikle birebirdir. Çok yakın arkadaş olsanız dahi inatla biz beraber girmek istiyoruz demediğiniz sürece birebir ders konusunda takıntılı olduğumuzu itiraf etmeliyiz. Bunun sebebi tabi ki size en verimli şekilde eğitim verebilme gayemizdir.  
Müziğin her alanı ayrı güzel, her enstrüman farklı bir tattır. Piyano ile müzik hayatınıza başlamak size bambaşka dünyalar açacaktır.  

Punta Sanat Müzik Okulundaki tüm öğretmen arkadaşlarımız alanlarında uzmanlardır. İstediğiniz tüm soruları sorabilirsiniz ve anında yanıt alabilirsiniz.  
İlk derslerimiz ücretsizdir.  
Ders saatleriniz dışında piyano çalışmalarınızı kurs merkezimizde yapabilirsiniz.  
Punta Sanat Müzik Okulunda sadece özel dersler vardır, yani dersler birebir ders şeklinde işlenir. Bunun sebebi her öğrencinin algısının farklı olmasıdır. Her öğrenci için ayrı çalışma programı hatta ayrı eğitim metodu gerekir. Bu planlama sizin en doğru ve en kestirme yollardan ilerlemenizi sağlar, 
Ancak bu kestirme yollar demek sağlam temellerle gitmeyeceğiniz anlamına gelmez. 
 
Bünyemizde oluşturduğumuz müzik gruplarına dahil olabilir, müziğinizi grup eşliğinde yapabilirsiniz. 
 
Bizi tercih etmenizi sağlamak için yaptığımız tek şey eğitim kalitemizi yüksekte tutmaktır.  

Punta Müzik Akademi

Bİz çocuklarımıza ailelerinden ve sosyal çevrenin baskılarından uzaklaşıp burda kendileri gibi müzikle ilgilenen ve aslında bizden çok birbirlerinden ders alabilecekleri bir çevre edinmelerini sağlıyoruz... devamı için

Adresimiz

323 Sk. No:15 Daire:2 Kılıçreis Mah. Üçyol/Konak /İZMİR

0507 320 63 47
0507 320 63 47
© 2019 Punta Sanat Akademi. Tüm Hakları Saklıdır.