Şan Kursu

Anasayfa / Şan Kursu

Şan Kursu

Hayaliniz şarkı söylemekse doğru yere geldiniz. Bizim işimiz size doğru bir şekilde eğitim vermek ve en iyi şekilde şarkı söyleyebilmenizi sağlamak. Ancak, moralinizi bozmak gibi olmasın ama bazı gerçekleri yazmam gerekli. 
 
Öncelikle Şan dersi işitmeye dayalı bir derstir. Öğrenci için şan eğitimi uygun görülmediği takdirde önce işitme eğitimiyle başlar. Bu şan eğitiminin bir parçasıdır aslında şan eğitimi başlamıştır ancak, henüz o her yerde gördüğümüz ses çalışmaları için erken bir aşamadır. 
 
Öğrencinin işitmesi uygun bir seviyeye getirildikten veya en başta yeterli görüldükten sonra şan dersleri başlar.  
 
Sadece birebir ders şeklinde dersler işlenir, toplu dersler vakit ve para kaybıdır. Her enstrüman dersinde olduğu gibi Şan eğitimi de bireysel olmalıdır, ve eğitim programı kişiye göre hazırlanır. 
 
Şan derslerinde nefesinizi nasıl kontrol edeceğinizi, nasıl uzun soluklu ve yorulmadan şarkı söyleyebileceğinizi, nasıl boğazınız ağrımadan ince seslere çıkıp kalın seslere düşebileceğinizi  kısaca nasıl şarkı söylemeniz gerektiğini öğreneceksiniz. Tercih edildiğinde nota ve solfej eğitimi de müfredata dahil olur. 
 
 Ses tellerinizin de kas olduğunu ve her kas gibi disiplin ve çalışmayla eğitilmesi gerektiğini unutmayın. 
 
 İlk derslerimiz ücretsizdir.  
 
Ders saatleriniz dışında Şan çalışmalarınızı kurs merkezimizde yapabilirsiniz.  
 
Bünyemizde oluşturduğumuz müzik gruplarına dahil olabilir, müziğinizi grup eşliğinde yapabilirsiniz. 
 
Bizi tercih etmenizi sağlamak için yaptığımız tek şey eğitim kalitemizi yüksekte tutmaktır.  
 
Unutmayın ki hayatınıza katabileceğiniz tüm renkler değerlidir. Enstrüman çalmak, renkler arasında en güzellerinden biridir. Şimdiden müzik hayatınızda başarılar dileriz. 
 
Detaylı bilgi edinmek isterseniz bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Şimdiden Şan ve müzik hayatınızda başarılar dileriz. 

 

Punta Müzik Akademi

Bİz çocuklarımıza ailelerinden ve sosyal çevrenin baskılarından uzaklaşıp burda kendileri gibi müzikle ilgilenen ve aslında bizden çok birbirlerinden ders alabilecekleri bir çevre edinmelerini sağlıyoruz... devamı için

Adresimiz

323 Sk. No:15 Daire:2 Kılıçreis Mah. Üçyol/Konak /İZMİR

0507 320 63 47
0507 320 63 47
© 2019 Punta Sanat Akademi. Tüm Hakları Saklıdır.